13 września 2011

Kontrahenci

Począwszy od 1993 roku PTE-PROFIT sp. z o.o. wykonała 2 301 badań sprawozdań finansowych przedsiębiorstw, w tym 105 badań skonsolidowanych sprawozdań finansowych grup kapitałowych, 35 badań sprawozdań łącznych. Wykonano także 44 audyty poświadczające orz 89 ekspertyz.

Listę kontrahentów z ostatnich trzech lat prezentujemy poniżej (przy nazwie firmy umieszczono informację o roku, w którym przeprowadzono badanie):

INSTYTUTY I OŚRODKI NAUKOWO-BADAWCZE

  1. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie 2018
  2. Instytut Mechaniki i Poligrafii w Warszawie (2017 – audyt projektu)
  3. Instytut Spawalnictwa w Gliwicach 2018
  4. Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie (2017- ekspertyza)
  5. Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. o.o. w Warszawie 2016
  6. Ośrodek Przetwarzania Informacji Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie 2016, 2017
  7. Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce 2018
  8. Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie 2017, 2018

SPÓŁKI PRAWA HANDLOWEGO

  1. Agroma S.A. w Warszawie 2016
  2. Aquamore Sp. z o.o. w Warszawie 2018
  3. A-U Distribution Poland Sp. z o.o. w Kielcach 2018
  4. BELLONA SA w Warszawie 2016
  5. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej 2017
  6. Biom sp. z o.o. w Dolistowie Starym 2016, 2017, 2018
  7. Biuro Planowania Rozwoju Warszawy SA w Warszawie 2016, 2017, 2018
  8. Biuro Studiów i Projektów Łączności TELEPROJEKT w Warszawie Sp. z o.o.
    w likwidacji 2016
  9. Call Center Poland SA w Warszawie 2016
  10. Call Center Poland Sp. z o.o. w Warszawie 2016
  11. Call Connect Sp. z o.o. w Warszawie 2016
  12. Ciepłownia Miejska Sp. z o.o. w Szydłowcu 2017, 2018
  13. Drukarnia PERFEKT SA w Warszawie 2016, 2017, 2018
  14. EMBASS CITY S.A. w Warszawie 2017, 2018
  15. Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA SA w Łaskarzewie 2016, 2017, 2018
  16. GRINPEX Sp. z o.o. we Wrocławiu 2016
  17. Hydrosfera Józefów Sp. z o.o. w Józefowie (2017, 2018 – ekspertyza)
  18. Italmex Warszawa Sp. z o.o. w Warszawie 2017, 2018
  19. iTarget S.A. w Warszawie 2016
  20. KARES Świętochowscy Sp. j. w Węgrowie 2016
  21. Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. w Bochni 2016
  22. KUBARA LAMINA S.A. w Piasecznie 2017, 2018
  23. Lubelskie Dworce S.A. w Lublinie (2016 – jednostkowe i skonsolidowane),
    (2018 – jednostkowe)
  24. Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. w Lublinie 2016
  25. MARTIS SA w Warszawie 2016, 2017, 2018
  26. MESKO-ROL Sp. z o.o. w Warszawie w Skarżysku Kamiennej 2017, 2018
  27. MH-Usługi Wspólne S.A. w Warszawie 2016
  28. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy 2016, 2017, 2018
  29. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli 2016
  30. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. w Płocku 2016
  31. Miejski Zakład Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. 2017
  32. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. we Włocławku 2017
  33. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. 2018
  34. Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. Bydgoszczy 2017, 2018
  35. Międzynarodowa Korporacja Gwarancyjna Sp. z o.o. w Warszawie 2018
  36. Moris Polska Sp. z o.o. w Warszawie 2016, 2017, 2018
  37. MPK Pure Home Sp. z o.o. Sp.k. w Ostrołęce 2016
  38. MWM Elektro Sp. z o.o. w Trzebini (2016 – audyt poświadczający)
  39. Narodowe Centrum Sportu – Rozliczenia Sp. z o.o w Warszawie 2016, (2017 – w tym na rozpoczęcie likwidacji), (2018 – w likwidacji)
  40. NETWIDE INVEST S.A. w Warszawie 2017, 2018
  41. PIT-RADWAR Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie 2016, (2017 – audyty poświadczające)
  42. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska S.A. w Zakopanem 2016
  43. Przedsiębiorstwo Finansowo-Konsultingowe GASKON SA w Warszawie 2016, 2017, 2018
  44. Przedsiębiorstwo Geologiczne POLGEOL SA w Warszawie 2016, 2017
  45. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Chojnice Spółka z o.o. z siedzibą
    w Brusach 2018
  46. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Hrubieszów Sp. z o.o. w Hrubieszowie 2016
  47. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Sokołowie Podlaskim 2018
  48. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. w Garwolinie 2016
  49. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Olsztynie SA 2016, 2017
  50. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Siedlcach SA 2016, 2017
  51. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Włodawa Sp. z o.o. we Włodawie 2016
  52. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TRADE-PROD sp. z o.o. w Warszawie 2016, 2017, 2018
  53. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” sp. z o.o. Legionowie 2016, 2017, 2018
  54. PSE Innowacje sp. z o.o. w Warszawie 2017 (w tym audyt)
  55. Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. w Radomiu 2018
  56. Regionalny Fundusz Gospodarczy SA w Częstochowie 2016 (w tym sprawozdanie skonsolidowane grupy kapitałowej)
  57. Salveron Software Sp. z o.o. w Warszawie 2018
  58. Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A. w Płocku 2016, 2018
  59. SMS Sp. z o.o. w Warszawie 2016
  60. SPED-PRO SA w Warszawie 2016, 2017
  61. Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Kielcach 2017, 2018
  62. UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe SA w Warszawie 2016, 2017, 2018
  63. WALOR Sp. z o.o. w Warszawie 2017
  64. WARMIA S.A. w Kętrzynie 2016, 2017, 2018
  65. Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. w Warszawie 2016
  66. Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego KWATERA sp. z o.o. w Warszawie 2016, 2018
  67. Wojskowe Zakłady Kartograficzne sp. z o.o. w Warszawie 2016, 2017, 2018
  68. WOJTPOL T. Wojtysiak, Z. Krześniak sj w Kozienicach 2016
  69. Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o 2016, 2017
  70. Zakład Mleczarski „Sokołów” Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim 2016, 2017, 2018
  71. Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC z o.o. w Bolesławcu 2016, (2017 – w tym audyt), 2018 (audyt)
  72. Zakłady Górniczo-Metalowe „Zębiec” w Zębcu SA 2016
  73. Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o. w Warszawie 2016

PODMIOTY LECZNICZE

  1. Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie 2018
  2. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA w Warszawie 2018
  3. Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. w Warszawie 2016, 2017, 2018
  4. Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim 2017
  5. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe „Bristol” MSWiA w Kudowie-Zdroju 2017, 2018
  6. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa – Białołęka w Warszawie 2018
  7. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
    i Administracji we Wrocławiu 2017
  8. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz
    w Warszawie 2018
  9. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów
    w Warszawie 2018
  10. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wawer w Warszawie 2018
  11. Samodzielny Zespół PZLO Warszawa Bemowo-Włochy w Warszawie 2018
  12. Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie 2018
  13. Szpital Specjalistyczny INFLANCKA im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” SPZOZ
    w Warszawie 2018
  14. Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie 2018
  15. Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach 2016, 2017
  16. Uzdrowisko Goczałkowice – Zdrój sp. z o.o. w Goczałkowicach Zdroju 2016, 2018
  17. Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ 2018
  18. Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
    w Nowej Soli 2016
  19. Zdrowie-Brudzeński Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w Brudzeniu Dużym 2018

INNE

  1. „Fermy Drobiu Mizgier Tomasz Mizgier” w Marianowie Brodowskim 2018
  2. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. w Warszawie 2018 (w tym audyt)
  3. Biblioteka Narodowa w Warszawie 2016
  4. Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie 2018
  5. Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie 2018
  6. Drukarnia PERFEKT Janusz Banasiewicz w Warszawie 2016, 2017, 2018
  7. Filharmonia Narodowa w Warszawie 2018
  8. I Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Warszawie 2016
  9. Izba Domów Maklerskich w Warszawie 2016
  10. Krajowe Biuro Wyborcze Polska Partia Socjalistyczna (Fundusz wyborczy) 2016
  11. Krajowe Biuro Wyborcze Prawo i Sprawiedliwość (Fundusz wyborczy) 2016
  12. Lokatorska Spółdzielnia Mieszkaniowa HELENÓW w Warszawie 2016, 2017, 2018
  13. Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie 2016
  14. Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa PRZEDWIOŚNIE w Warszawie 2016
  15. Orkiestra Sinfonia Varsovia w Warszawie 2018
  16. Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” w Łodzi (2016 – audyt poświadczający)
  17. Państwowe Muzeum na Majdanku w Lublinie 2016
  18. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim 2016, 2017, 2018
  19. Polska Organizacja Turystyczna w Warszawie 2016 (ekspertyza) 2017
  20. Polski Związek Hodowców Koni w Warszawie 2016, 2017, 2018
  21. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EXPORT-IMPORT Adam Lipiński w Sierpcu 2016, 2017, 2018
  22. PXF Lighting Jacek Bieniak w Warszawie 2016, 2017, 2018
  23. Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawie Mazowieckiej 2017
  24. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa „Ateńska” w Warszawie 2016
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolonia Kasprzaka w Warszawie 2017, 2018
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łęczycanka” w Łęczycy 2017
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim 2017, 2018
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mokotów w Warszawie 2016
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZODOWNIK w Tomaszowie Mazowiecki 2017
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELEC w Sosnowcu 2017, 2018
  31. Stowarzyszenie Polskich Energetyków w Oddział Warszawie 2016
  32. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących TĘCZA
    w Warszawie 2016
  33. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zakopanem 2016, 2017, 2018
  34. Teatr Współczesny w Warszawie 2017, 2018
  35. URSYN CAR Waldemar Mrówczyński w Warszawie 2016, 2017, 2018
  36. Urząd m. st. Warszawy (2016 – ekspertyza)
  37. WOJTRANS Wojciech Lipiński w Sierpcu 2016, 2017, 2018
  38. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu 2016, 2017, 2018