13 września 2011

Kontrahenci

INFORMACJA O PRZEPROWADZONYCH BADANIACH SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH

Począwszy od 1993 roku PTE-PROFIT sp. z o.o. wykonała 2 385 badań sprawozdań finansowych przedsiębiorstw, w tym 105 badań skonsolidowanych sprawozdań finansowych grup kapitałowych, 35 badań sprawozdań łącznych. Wykonano także
49 audyty poświadczające oraz 90 ekspertyz.

Listę kontrahentów z ostatnich trzech lat prezentujemy poniżej (przy nazwie firmy umieszczono informację o roku w którym przeprowadzono badanie):

SPÓŁKI PRAWA HANDLOWEGO

  1. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. 2019 w tym audyt, (2020 audyt)
  2. AMW Towarzystwem Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.
    w Warszawie 2018, 2019
  3. Aquamore Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019
  4. A-U Distribution Poland Sp. z o.o. w Kielcach 2018, 2019
  5. AUBE Polska Sp. z o.o. w Częstochowie 2019 (audyt)
  6. Aurex LPG Sp. z o.o. z siedzibą w Kolonii Mrokowskiej 2020
  7. Automark S.A.w Markach 2019, 2020
  8. Biom sp. z o.o. w Dolistowie Starym 2018, 2019, 2020
  9. Biuro Planowania Rozwoju Warszawy SA w Warszawie 2018, 2019, 2020
  10. Ciepłownia Miejska Sp. z o.o. w Szydłowcu 2018, 2019
  11. DO-CENTA INVEST S.A. w Kielcach 2019, 2020
  12. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego SA we Wrocławiu 2020
  13. Drukarnia PERFEKT SA w Warszawie 2018, 2019, 2020
  14. EMBASS CITY S.A. w Warszawie 2018, 2019 2020
  15. Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA SA w Łaskarzewie 2018, 2019
  16. Firma Handlowa ADAR w Węgrowie 2020
  17. Huta Stalowa Wola S.A. w Stalowej Woli (2019, 2020 audyt)
  18. Hydrosfera Józefów Sp. z o.o. w Józefowie (2018, 2019, 2020 – ekspertyza)
  19. Iławskie Wodociągi Spółka z o.o. w Iławie 2020
  20. Italmex Warszawa Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019, 2020
  21. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Nakle n. Notecią 2020
  22. GAMING Sp. z o.o. w Krakowie 2019, 2020
  23. KUBARA LAMINA S.A. w Piasecznie 2019, 2020
  24. LOT CREW Sp. z o.o. w Warszawie 2019, 2020
  25. Lubelskie Dworce S.A. w Lublinie 2018, 2019, 2020
  26. MARK-TRANS-SPED Marek Jakubowski w Lubieniu 2020, 2021
  27. MARTIS SA w Warszawie 2018, 2019
  28. MESKO – AGD Sp. z o.o.w Skarżysku-Kamiennej 2019, 2020
  29. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy 2018, 2019
  30. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. 2018, 2019
  31. Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. Bydgoszczy 2018
  32. Międzynarodowa Korporacja Gwarancyjna Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019
  33. Moris Polska Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019, 2020
  34. MSCG SA w Lublinie 2020
  35. Narodowe Centrum Sportu – Rozliczenia Sp. z o.o w likwidacji w Warszawie 2018, 2019, 2020
  36. NETWIDE INVEST S.A. w Warszawie 2018, 2019, 2020
  37. Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Otwocku 2019, 2020
  38. POLBUS-PKS Sp. z o.o. we Wrocławiu 2020
  39. Przedsiębiorstwo Finansowo-Konsultingowe GASKON SA w Warszawie 2018, 2019, 2020
  40. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o. w Łęcznej 2019, 2020
  41. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Chojnice Spółka z o.o. z siedzibą w Brusach 2018, 2019, 2020
  42. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Sokołowie Podlaskim 2018
  43. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Garwolinie S.A. w Garwolinie 2020
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Transportowe „MARTER” Góreccy Sp.J. z siedzibą w Sierpcu 2019, 2020
  45. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim 2020
  46. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” sp. z o.o. Legionowie 2018, 2019, 2020
  47. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Sp. z o.o. w Garwolinie 2020
  48. Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. w Radomiu 2018, 2019
  49. Salveron Software Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019
  50. Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A. w Płocku 2018, 2019, 2020
  51. Shalom Travel Service Sp. z o.o. w Warszawie 2019, 2020
  52. SYSTEMM S.A. w Warszawie 2020
  53. Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Kielcach 2018
  54. ŚWIT CAPITAL Sp. z o.o. w Warszawie (2019 audyt)
  55. UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe SA w Warszawie 2018, 2019, 2020
  56. WARMIA S.A. w Kętrzynie 2018, 2019, 2020
  57. Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. w Warszawie 2020
  58. Wojskowe Zakłady Kartograficzne sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019
  59. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Sępólnie Krajeńskim 2020
  60. Zakład Mleczarski „Sokołów” Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim 2018, 2019, 2020
  61. Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC Sp. z o.o. w Bolesławcu (2018, 2019, 2020 audyt)

INSTYTUTY I OŚRODKI NAUKOWO-BADAWCZE

  1. Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie 2020
  2. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. Prof. W. Dąbrowskiego
    w Warszawie 2018, 2019, 2020
  3. Instytut Spawalnictwa w Gliwicach 2018, 2019
  4. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie 2020
  5. Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Spawalnictwa w Gliwicach 2020
  6. Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce 2018, 2019, 2020
  7. Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie 2018, 2019, 2020

INSTYTUCJE KULTURY

  1. Biblioteka Narodowa w Warszawie 2020
  2. Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy
    w Warszawie 2020
  3. Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie 2018, 2019
  4. Filharmonia Narodowa w Warszawie 2018, 2019
  5. Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu 2020
  6. Muzeum Niepodległości w Warszawie 2020
  7. Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu 2020
  8. Orkiestra Sinfonia Varsovia w Warszawie 2018, 2019
  9. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie 2020
  10. Północne Centrum Sztuki TEATR KOMEDIA w Warszawie 2020
  11. Teatr Lalek Guliwer w Warszawie 2020
  12. Teatr Rampa na Targówku 2020
  13. Teatr Współczesny w Warszawie 2018, 2019
  14. Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej
    z siedzibą w Warszawie 2020

 

PODMIOTY LECZNICZE

  1. Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie 2018, 2019
  2. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA w Warszawie 2018
  3. Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. w Warszawie 2018, 2019, 2020
  4. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
    i Administracji w Kielcach 2020
  5. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
    i Administracji we Wrocławiu 2020
  6. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
    i Administracji w Opolu 2020
  7. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe „Bristol” MSWiA w Kudowie-Zdroju 2018, 2019
  8. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa – Białołęka w Warszawie 2018, 2019
  9. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz
    w Warszawie 2018, 2019
  10. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu 2020
  11. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów w Warszawie 2018, 2019
  12. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wawer w Warszawie 2018, 2019
  13. Samodzielny Zespół PZLO Warszawa Bemowo-Włochy w Warszawie 2018, 2019, 2020
  14. Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie 2018, 2019, 2020
  15. Szpital Specjalistyczny INFLANCKA im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” SPZOZ
    w Warszawie 2018, 2019
  16. Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie 2018, 2019
  17. Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach 2018, 2019
  18. Uzdrowisko Goczałkowice – Zdrój sp. z o.o. w Goczałkowicach Zdroju 2018, 2019
  19. Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ 2018, 2019
  20. Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
    w Nowej Soli 2020
  21. Zdrowie-Brudzeński Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w Brudzeniu Dużym 2018, 2020
  22. Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy 2020

Spółdzielnie Mieszkaniowe

  1. Lokatorska Spółdzielnia Mieszkaniowa HELENÓW w Warszawie 2018, 2019, 2020
  2. Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa w Warszawie 2020
  3. Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim 2018, 2019, 2020
  4. Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „TARGOWA 2019
  5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Idealne Mieszkanie – Centrum” w Warszawie 2020
  6. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolonia Kasprzaka w Warszawie 2018
  7. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ksawerów” 2019, 2020
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łęczycanka” w Łęczycy 2019, 2020
  9. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skraju” w Warszawie 2020
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim 2018, 2019, 2020
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZODOWNIK w Tomaszowie Mazowiecki 2020
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELEC w Sosnowcu 2018, 2019, 2020

INNE

  1. Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie 2018, 2019
  2. Drukarnia PERFEKT Janusz Banasiewicz w Warszawie 2018, 2019, 2020
  3. FERMY DROBIU MIZGIER Tomasz Mizgier w Marianowie Brodowskim 2018, 2019
  4. Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zakopanem 2019, 2020
  5. Izba Domów Maklerskich w Warszawie 2020
  6. Krajowa Agencja Powszechna Energii SA w Warszawie 2020
  7. Krajowe Biuro Wyborcze – Nowoczesna 2020 (Fundusz wyborczy)
  8. Krajowe Biuro Wyborcze – Odpowiedzialność 2020 (Fundusz wyborczy)
  9. Krajowe Biuro Wyborcze – Unia Polityki Realnej 2020 (Fundusz wyborczy)
  10. Krajowe Biuro Wyborcze: KORWiN Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność
    i Nadzieja (Wolność Janusza Korwina-Mikke) (Fundusz wyborczy i subwencje) 2019
  11. Krajowe Biuro Wyborcze: Prawica Rzeczypospolitej (Fundusz wyborczy) 2019
  12. Polski Związek Hodowców Koni w Warszawie 2018, 2019, 2020
  13. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EXPORT-IMPORT Adam Lipiński w Sierpcu 2018, 2019, 2020
  14. PXF Lighting Jacek Bieniak w Warszawie 2018
  15. Spółdzielnia ŚWIT w Warszawie 2019, 2020
  16. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zakopanem 2018, 2019, 2020
  17. URSYN CAR Waldemar Mrówczyński w Warszawie 2018, 2019, 2020
  18. WOJTRANS Wojciech Lipiński w Sierpcu 2018, 2019, 2020
  19. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu 2018, 2019, 2020